Přijímáme nové spolupracovníky na pozice:

Obsluha CNC portálové frézky

Náplň práce:
  • Práce na CNC stroji (obsluha CNC portálové frézky) s možností programování drobných dílů (znalost programování jednoduchých věcí výhodou)
Požadujeme:
  • SŠ strojní, SOU strojní
  • Praxe minimálně 2 roky
  • Práce na PC (CAD/CAM výhodou)
  • Pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost
  • Dvousměnný provoz
  • Manuální zručnost

Obsluha CNC frézky

  • Práce na CNC stroji (obsluha CNC frézky) s možností programování drobných dílů (znalost programování jednoduchých věcí výhodou)
Požadujeme:

Projektový manažer

  • Zodpovědnost za celkové řízení a realizaci zakázek v oblasti výroby mechanizmů a strojů pro automotive
  • Efektivní hospodaření a zajištění nákupu materiálu a zboží pro jednotlivé projekty
  • Kontrola a vedení týmu
  • Kontrola plnění termínů výroby
  • Zpracování podkladů k cenovým nabídkám
  • Jednání s obchodními partnery a dodavateli
Požadujeme:
  • SŠ / VŠ
  • Praxe v řízení projektů minimálně 3 roky
  • Pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost
  • Znalost AJ (NJ)
  • Znalost MS Office
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • Práce na zajímavých projektech
  • Práce v malém kolektivu v rodinné firmě
  • Odpovídající odměňování dle schopnosti a výsledků práce
  • Nástup možný ihned
  • Pružná pracovní doba (projektový manažer)
  • 20 dnů dovolené + 2 dny zdravotního volna
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Stravenky
  • Vánoční prémie
  • Valorizace mezd
  • Bonusy za uzavřené projekty (projektový manažer)

V případě zájmu zašlete svůj životopis na nst@nst.cz. Těšíme se na budoucí spolupráci.